Twitter Takip

Blogger Yasağı Güncel Ve Daha da Genişletildi

Bulunduğum yerdeki bağlantı sorunlarından dolayı yaklaşık 1 haftadır internete giremiyordum. Sorunun düzelmesiyle birlikte hemen bloguma bakmak istedim ve istediğimle de kaldım. Bundan önceki yazımda blogger yasağının kalktığından bahsetmiştim ve yayınlanan haberlere göre de öyleydi.

Verilen son bilgilere göre bırakın yasağın kalkmasını yasak daha da genişlemiş. Artık özel alan adına sahip bloglara bile erişim yok. Bu yazıyı yazıyorum ama kimse göremeyecek gibime geliyor. Bakalım gelişmeler için takipteyim.Kaan | 19:26 | 4 yorum

4 yorum:

 1. Boşuna yazma sitene erişilemiyor dostum. ben blogger blogumu wordprese taşıdım bu yorumu da google webcache den sitene girip yazıyorum. biran önce başımızın çaresine bakmalıyız sitelerimiz hit kaybediyor.

  YanıtlaSil
 2. Ben de öyle sanıyordm yine senden duyduğum haberle. Mahkeme kararı ve serbest bırakılan IP ler de ortadaydı. Ta ki sayfalrımı gönderdiğim "PC sinde ağ ayarları modifiye edilmemiş" arkadaşlarımın bloguma ulaşamadığını öğrenene kadar. Yolumuz açık olsun kardeşim.

  YanıtlaSil
 3. ya benim blog sayfam hala aktif girebiliyorum hala yasak kalktı mı yani ?

  mgfilmizle.blogspot.com

  YanıtlaSil

Takipçiler