Twitter Takip

Under Construction Blogger TemplatesBu yazımda, blogu tasarım aşamasında olan blog yazarlarının bunu daha iyi belirtebilmelerini sağlayacak ve ziyaretçilerini daha rahat bilgilendirebilecekleri 3 adet yapım aşamasında hedefli blogger temaları paylaşacağım. Görebileceğiniz üzere her temanın kendine özel bir fonksiyonu var.

BeBack blogger template - DemoUnderConstruct blogger template - DemoUnder Construction blogger template - DemoTemaları buradan indirebilirsiniz. Türkçeleştirme ve diğer konularda problem yaşarsanız yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz.Kaan | 14:32 | 4 yorum

4 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. @İsa Yaşa

  and kod bölümünü resimde belirttim. resimdeki gibi değiştirirseniz sorun çözülecektir; http://i56.tinypic.com/2cxyfbn.jpg

  YanıtlaSil
 3. Merhaba sitenizi uzun süredir takip ediyorum.Harika bir site.Benim bir sorunum var.Ben bir siteden premium tema indirdim ama blogspot'a yükleyemiyorum yani bir tane xml dosyası yok diğerleri gibi.Bir sürü klasörler dosyalar çıktı içinden.Acaba bu temayı nasıl blogspot'a yükleyebilirim.
  msn adresim: ucamayankus@msn.com lütfen yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 4. Ekledim sizi fakat online göremedim. Bir sürü dosya var ise yanlışlıkla wordpress temasını indirmiş olmayasınız?
  Diğer dosyalar javascript dosyaları olsa diyeceğim fakat xml dosyası yok demişsiniz. Dilerseniz dosyayı paylaşın ben çözüm yolu üreteyim.

  YanıtlaSil

Takipçiler