Twitter Takip

Blogger Yazınız Kaç Kere Okunmuş Ve Altbilgi Eklentisi

Bildiğiniz gibi daha önceden bu yazı şu tarihte yazıldı. Dilerseniz buraya tıklayarak yorum yapabilirsiniz gibi bir eklentiyi daha önce paylaşmıştım. Şimdi bir eklenti buldum ve daha önce anlattığım bu eklenti ile birleştirdim. Artık yazılarınızın kaç defa okunduğunu da bu durum çubuğunda gösterebileceksiniz. ( Sanırım çoğul hit sayıyor. )

Daha önce eklemiş olduğunuz kodları

<b:if cond='data:blog.pageType == &quot;item&quot;'>
<fieldset style='border: 1px solid rgb(204, 204, 204); padding-left: 10px;'>
<legend style='padding: 0px 5px; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; font-size: 10px; line-height: normal; font-size-adjust: none; font-stretch: normal; -x-system-font: none; color: rgb(0, 92, 179);'>Dipnot</legend>
<div style='padding: 10px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; font-size: 12px; line-height: normal; font-size-adjust: none; font-stretch: normal; text-align:center; -x-system-font: none;'>

Bu yazı <b:if cond='data:post.dateHeader'><data:post.dateHeader/></b:if> <b:if cond='data:top.showTimestamp'>günü yazılmıştır.</b:if><b:if cond='data:post.labels'> Bulunduğu kategori : <b:loop values='data:post.labels' var='label'><a expr:href='data:label.url' expr:title='&quot;View all posts in &quot; + data:label.name' rel='tag'><data:label.name/></a><b:if cond='data:label.isLast != &quot;true&quot;'>,</b:if></b:loop></b:if>. Yazdığım yazıları <a href='http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=Blogkaan'>RSS 2.0 sistemini</a> kullanarak takip edebilir, <b:if cond='data:post.allowComments'>dilerseniz <a href='#comment'>yorum yapabilirsiniz</a>.</b:if> Unutmadan, Bu yazı sizler tarafından tam tamına <b:if cond='data:blog.pageType == &quot;item&quot;'><b><font size='2'><script src='http://nirav07.ulmb.com/counter.php' type='text/javascript'/> defa </font></b> okunmuştur.</b:if>


</div>

</fieldset></b:if>

kodları ile değiştirebilirsiniz.

Eklentiyi daha önce kurmayan arkadaşlar var ise

Yerleşim>html'yi düzenle>widget şablonlarını genişlet adımlarını uygulayıp

<data:post.body/>

kodunun altına yukarıda verdiğim kodları ekleyebilirler.

Benzer yazılar kullanıyorsanız ona göre eklemeniz gereken yer değişebilir. Benzer yazıların altına eklemek isterseniz, benzer yazılar kodlarının sonuna kodları ekleyebilirsiniz.Ve son olarak şunları sakın unutmuyoruz. Kodda bana ait olan yerleri kendinize göre değiştiriniz.(Blog adresi, feedburner ismi vb.)

Tarih sizin blogunuzda kullandığınız tarih biçimine göre değişiklik gösterir. Blogunuza eklediğinizde tarih çok karmaşık olursa ayarlardan tarih başlığı biçimi ile oynamanız gerekebilir. Hepsi bu. Herhangi bir sorunda yorum bölümünü kullanabilirsiniz.Kaan | 01:13 | 12 yorum

12 yorum:

 1. Öncekisini zaten kullanıyordum:). Değiştirdim. Teşekkürler emeğinize sağlık;)

  YanıtlaSil
 2. emegine saglık hocam başarılar kulanmaktayız :D

  YanıtlaSil
 3. Emeğine sağlık, uyguladım güzel oldu. :)

  YanıtlaSil
 4. Kaan siten gerçekten çok iyi..Çok yararlı bilgiler var. Başarıları paylaşımların devam etmesi dileğiyle.

  YanıtlaSil
 5. Güzel eklenti emeğine sağlık.ama bi sorun var bu eklentiyi kullanınca popup sayfada yeni bir site acılıyor.sizin sitenizde de var bu olay dikkatinize.

  YanıtlaSil
 6. kaan bu eklenti başta çok güzel çalışıyordu.Sonrada sitede popup sayfaları açmaya başladı,aynı durumu senin blogunda da gördüm.Eklentiyi kaldırınca popup sayfaları da kayboldu.

  YanıtlaSil
 7. Evet kaldırınız lütfen.
  Uyarın için sağolasın bizde taşındık, internet yok birşey yok. Uzak kaldım. Kafelerden de şifre güvenliği için giremedim. İlgilenemedim dolası ile.

  Üçkağıtçı çıktı adam. Baktı kullanıyorlar herkes bir yerlerden çıkar peşinde.

  Kodlar benim olsa tamam diyeceğim de aynı sorun bende de yaşandı.

  Temizledim bende lütfen sizler de temizleyiniz.

  YanıtlaSil
 8. olmadı bende nirvana.ulmb.com/counter.php adlı adresten kaynaklanıyor

  YanıtlaSil
 9. Great site. A lot of useful information here. I’m sending it to some friends!

  YanıtlaSil
 10. Kaç defa okunduğu yazmıyor.Eklenti sorunlu.Bir bakarsanız sevinirim.Bekliyorum.

  YanıtlaSil
 11. Diğer yorumlarda gördüğünüz üzere eklentiyi yapanlar php dosyasına reklam koydular ve daha sonra eklenti etkisiz hale geldi. Yani şuan eklenti çalışmamakta.

  YanıtlaSil

Takipçiler