Twitter Takip

Blogger Bayraklı Google Translate Blog Çeviricisi

Bu sayede blogumuza gelen değişik ülkelerdeki ziyaretçiler için bayrak resimlerine tıklanıldığında direkt olarak google translate sitesine yönlenen ve blogumuzu seçilen dile çevirebilen bir araç ekleyebiliyoruz. Bunun için tek yapmamız gereken

Yerleşim > Sayfa öğeleri> Gadget ekle> Html/Javascript ekle bölümünden

<script src="http://www.weebly.com/uploads/2/7/6/4/2764470/bloggerturkiye-_translate.js" type="text/javascript"></script>

kodunu eklemek. Herhangi bir sorunda yorum bölümünü kullanabilirsiniz.Kaan | 19:47 | 5 yorum

5 yorum:

 1. ogulcum .bu eklentiyi geçen yıl senden almıştım .ama bu yıl bi sorun oldu bayraklar görünmüyor .nedeni nedir acaba ..cevaplarsan sevinirim .allah razı olsun ..

  YanıtlaSil
 2. Eklentiyi yapan arkadaş resimleri tinypic sitesine yüklemiş. Sanırım ücretsiz hesaptan yüklediği için resimler 1 sene sonra silinmiş. O yüzden gözükmüyor resimler. Ama isterseniz aynı eklentinin düzgününü bulabilirim.

  YanıtlaSil
 3. çok teşekkür ederim ogulcum .çok makbule geçer .teşekkür ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 4. Araştırdım fakat diğer yerler hep bizden almış o yüzdende onlarda çalışmıyor. Bayrak türünde değil ama başka türde çevirme seçenekleri mevcut. İsterseniz bunu bir deneyin.

  http://tinypaste.com/c7dc22

  Html/javascript bölümünden ekleyeceksiniz. Sonra önizlemeye bakın. Diğeri kadar güzel değil ama dediğiniz şekilde işinizi görür düşüncesindeyim.

  YanıtlaSil
 5. yordum sizi .zaten bloggerde bi sorun var blogumda hiç bir eklenti çalışmıyor :)) varsın buda çalışmasın .tekrar teşekkürler .bu linkede google cevap vermedi ..dualarımla evladım ..

  YanıtlaSil

Takipçiler