Twitter Takip

Blogger Sitenize Gelen Ziyaretçilerin Fare Hareketlerini Takip Etme Eklentisi

Bu site, sitenize girenlerin fareyi blogunuzun nerelerinde gezdirdiğini gösteriyor. İlk önce bunu kendi hafızasına kaydediyor ve size bir link olarak sunuyor. Ziyaretçinin hangi sayfanıza ve ne zaman girdiğini, kaç dakika durduğunu, hangi tarayıcıyı kullandığını gösterebiliyor.

Üye olmadan sistemi öğrenmek için sitenin demo sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Eğer kullanmak isterseniz:

- İlk önce siteye üye oluyorsunuz ve üyelik işleminin sonunda size bir kod veriyor.
- Bu kodu sitenize ekliyorsunuz.
- Ziyaretçiler gelmeye başladığında play sessions bölümünde linkler ortaya çıkmaya başlıyor.
- Sitenin size verdiği linke tıklıyorsunuz ve siteniz açılıyor.
- Yukarıdan play butonuna tıkladığınızda ekrana başka bir mouse imleci çıkıyor ve sayfada ziyaretçinin hareketlerini gösteriyor.

Fakat üzücü yanı bunu size yanlızca 10 kere kullanma hakkı veriyor. Daha fazlası için buy captures bölümünden ücretlere bakabilirsiniz. Eğer sorun yaşarsanız yorum bölümünden bir yorum yeterli.Kaan | 20:09 | 5 yorum

5 yorum:

 1. Merhaba Blogkaan, birşeyler üretmek ve üretileni insanlarla paylaşmak kadar daha güzel bir şey olamaz. Zannedersem siz de bu böyle düşünüyorsunuzdur.

  Yaptıklarınız için; elinize, emeğinize, kaleminize, gönlünüze ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Daim olsunlar ve hiç susmasınlar

  YanıtlaSil
 2. Harfi harfine katıldığımı söylemek istiyorum. Zaten bu blogu açmamdaki amaç bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak.
  Değerli yorumunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. Bişi Sorucam Mouse İle Yazıyı Tararken Kırmızı Görünüyor Sizde Nasıl Değiştiririz ? Yani bizde Aynı şeyi Nasıl Yaparız ?

  YanıtlaSil
 4. http://www.bloggerturkiye.org/2010/01/blogger-taranan-yazinin-arkaplan.html

  burada anlatmıştım.

  YanıtlaSil
 5. Kaan çok teşekkürler senin yazdıgım kayıtlara bayılıyorum daha önce hiçbiryerde görmedigim kayıtlar var ve kendi blogumudada senin arşivindeki yararlı herşeyi koydum.Çok teşekkürler..

  YanıtlaSil

Takipçiler