Twitter Takip

Blogger Alternatif Yorum Formları Oluşturmak

Bildiğiniz üzere blogger klasik yorum formları yerine bir sürü alternatif sistemler ortaya çıktı. Bloggerın klasik yorum formunu beğenmeyenler bu servisleri kullanıyorlar. Dilerseniz kısaca bu servisleri tanıyalım.

İlk servisimizin adı: DisqusOtomatik türkçe desteği sunmakla birlikte daha bir çok düzenleme seçeneği mevcut.

İkinci servisimizin adı: IntensedebateResimde görüldüğü üzere devasa özellikte bir yorum formu. Aklınıza gelebilecek her türlü sistem mevcut. Bir sayfada kaç yorum gösterilsin gibi seçenekleride kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Üçüncü servisimizin adı: Js-kitResimde görüldüğü gibi sademsi bir yorum formu. Diğer formlar gibi smileyler otomatik olarak entegre edilmiş. Diğer formlara nazaran daha basit bir form. Alternatif yorum formları sistemleri bunlar. Herhangi bir sorunuzda yorum bölümünü kullanmanız yeterli.Kaan | 20:10 | 3 yorum

3 yorum:

 1. en basiti en güzelidir mantığıyla js-kit güzel. ancak facebook entegrasyonu yok. kaldı ki türk bloggerlara hepsinden çok facebook entegrasyonlu bi yorum forum lazım. saygılar...

  not: sitede kullandığın tema isviçre çakısı gibi :) temadan anlıyosun. ben yaklaşık 1 yıldır dizix.blogspot'da kullanıyorum bunu ama baya edit gördü tabii. kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 2. İnceledim bayağı düzenlemişsin :)
  Ancak dizi-film blogları için şuanda mükemmel temalar var. Bilgisayarda bir yerdeydi, istersen bulduğum zaman sana haber veririm ..

  Bu tema blogu sade ve dopdolu gösteriyor, onun için kullanıyorum.. Beğendiğine sevindim :)

  YanıtlaSil
 3. I am impressed! Blog information posted here is surely my friend. I justifiable after to hint hide up with comments and quality work. IE browser bookmarks to your blog solely with it, I l be involved a arise in arrears to see my friends more in the future! The color of the layout is not bad, it is effortless on the eyes.

  YanıtlaSil

Takipçiler